ИзбранноеКорзина
Інвестиції в агротехнології

Інвестиції в агротехнології

Настав переломний момент для вкладення фінансів в сільгоспвиробництво, насамперед в агротехнології. За джерелами Бостонських груп з дослідження грошових потоків та інвестицій, в 2016 році вкладення грошей саме в технології агропромислового напрямку з боку бізнесу досяг свого піку в історії - $20-25 млрд.

Як нам відомо, сільське господарство досить широка галузь для застосування новітніх, досить цікавих технологій – безпілотники (наземні та повітряні), лазери, дрони, спецтехнології для виявлення генетичних відхилень на різних стадіях розвитку – все це не виникло безпосередньо в сільському господарстві, але досить широко застосовується.

Навіть якщо маленька частка цих вкладень матиме як наслідок появу технологій, які досягли успіху, ланцюжкова реакція спричинить нову хвилю врожайності та досить високий рівень в порівняні з тим, що ми бачили на початковому рівні.

Потужна хвиля інвестицій в розробку нових технологій в аграрному напрямку, вивела сільгоспвиробників на високий щабель.

В який ж конкретно напрямок слід рухатись серед різноманіття агротехнологій, щоб втрати були мінімальними? Повернемось до Бостонських консалтингових груп, які досліджували це питання. Було проведено опитування більше, ніж сотні посадовців, які займають керівні посади передових агрокомпаній, і п’ятнадцяти спеціалістів з інвестицій, в яких специфіка роботи стосується саме технологій в агропромисловій галузі. Вони розставили свої пріорітети в п’яти напрямках, а саме:

- аналітика та досить значні масиви даних;

- технології з прослідковування безпеки продуктів харчування;

- технології в біодослідженях;

- апаратні засоби для оптимізації;

- засоби зв’язку та сенсори.

Досить значні масиви даних внесли в свою першу п’ятірку пріоритетів сорок шість з п’ятдесяти високопосадовців агропромислових компаній, що охоплюють досить широку сферу діяльності. Це і обладнання для фермерських господарств, і добрива, різні види переробки та селекціонування. Сучасні технології в цій галузі оптимізують практично кожен із чотирьох етапів обробки об’ємний масивів даних:

  • збір;
  • фіксацію;
  • аналіз;
  • передбачення можливих дій в подальшому.

Це тягне за собою те, щоб певна кількість технологій взаємодіяла: безпілотники, сільськогосподарська техніка та різні види обладнання, камери спостереження, сенсорні датчики, програмне устаткування та інше. Автоматичне обладнання та робототехніка посунулись у списку пріоритетів на
ланку нижче. Вони входять до п’ятірки найнеобхідніших серед 45% опитаних. Сучасні технології можуть змінити весь спектр роботи низки процесів: зберігання, упакування, перевезення різних видів продукції, контролюючи безпечність і прослідковуваність безпеки продуктів харчування.

Дивлячись на всі ці іновації, багато агропромисловців дотримуються все-таки більш консервативного підходу. Нам варто лише спостерігати за досить
впевненими кроками технологій в цій галузі, що дає надію новій зеленій революції.

Витрина
Фотогалерея
Контакты
Agromax
Контактное лицо:
Виталий
Телефоны:
+380 (96) 758-06-34показать+380 (96) 758-06-34 все+380 (96) 758-06-34 +380 (99) 346-10-56
Адрес:
44101, Украина, Волынская обл., Ратне, ул. Центральная
График работы:
Пн-Пт 9:00 - 20:00 Сб 9:00 - 18:00 без перерывов;
Вс выходной
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх