ИзбранноеКорзина
Безпілотний трактор

Безпілотний трактор

Все в цьому світі дуже швидко змінюється. Винятком не є й агропромислова галузь. Скоріше навпаки, вона стає досить прогресивною.
Надсучасні потужні системи обробки землі в першу чергу характеризуються досить високим технічним оснащенням сільгоспвиробництва, запровадженням ефективних способів обробки полів. Проведення значних організаційно-господарських, агротехнічних, меліоративних заходів сприяє переходу до надсучасних систем землеробства та нового рівня розвитку продуктивних сил, науки і техніки.
Новим проривом стала компанія Case IH яка представила світові абсолютно неочікувану та надсучасну розробку в світі агротехніки. Йдеться про оснащення безпілотного трактора, який навіть не має місця для водія, тобто кабіни. Наразі вона абсолютно не потрібна.
Як стало відомо, автоматизований трактор вперше був презентований на виставці Farm Progress в Сполучених Штатах Америки. Як запевняють самі винахідники, поштовхом для створення такого концепту були неодноразові звернення самих аграріїв, які скаржаться на брак кваліфікованих трактористів.
Як висловився сам президента компанії Case IH Андреаса Клаузер, автоматизований трактор був складений спільно з Інноваційною групою CNH Industrial по схемах серійного трактора Magnum від Case IH.
Саме інженери безпілотного трактора стверджують Case IH Autonomous Tractor, що система автопілота бере до уваги масу критеріїв., вагу самого трактора та, навіть, причепа. Також, система оцінює рельєф місцевості, що дуже важливо.
Трактор обладнаний радарами, а також камерами, які безпосередньо й дозволяють комп’ютеру “бачити” об’єкти, які рухаються, та нерухомі перешкоди. Крім цього, автоматизований прилад здатен враховувати наявні погодні умови, а також і майбутні метеорологічні коливання. Керувати такою технікою одне задоволення, адже це робиться дистанційно. Для цього необхідно мати стаціонарний комп’ютер чи планшет.

Витрина
Фотогалерея
Контакты
Agromax
Контактное лицо:
Виталий
Телефоны:
+380 (96) 758-06-34показать+380 (96) 758-06-34 все+380 (96) 758-06-34 +380 (99) 346-10-56
Адрес:
44101, Украина, Волынская обл., Ратне, ул. Центральная
График работы:
Пн-Пт 9:00 - 20:00 Сб 9:00 - 18:00 без перерывов;
Вс выходной
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх