ИзбранноеКорзина
Відміна фіксованого с/г податку.

Відміна фіксованого с/г податку.

З першого січня 2015 року ввійшла в дію чергова реформа. Зокрема відмінено фіксований сільськогосподарський податок. Більшість виробників сільськогосподарської продукції переходять з спеціалізованого режиму оподаткування на спільну систему. Це значно спрощує процес сплати податків. Самі правила практично не змінилися. Єдине, що є досить зручним, це те, що платники можуть забути про написання спеціальних заяв. Відповідні органи можуть приймати потрібні  рішення за місцем їх обліку.

Варто уточнити, що ця реформа стосується лише платників ІV групи оподаткування.

Така, принаймні, інформація надійшла з головного управління Державної фіскальної служби. У зв’язку з цією зміною, блокуються рахунки в системі електронного адміністрування ПДВ, які були додатково створені аграрниками на початку 2015 року. Остаточне припинення відбудеться після завершення останнього терміну сплати податків за кінець 2016 року.

Сільгоспвиробники зобов’язані враховувати обмеження в термінах реєстрації накладних за тими операціями, що стосуються постачання товарів чи послуг в межах спецрежиму.

П’ятнадцяте січня – це останній день заявити про себе, опісля реєстрація унеможливлюється. Також в декого можуть виникнути питання у випадку, коли, перебуваючи на пільговому режимі, в останньому звітному періоді було внесено від’ємне значення різниці між податковими зобов’язаннями і податковим кредитом. Тут необхідно врахувати, що платники подають єдину основну бюджетну декларацію – з позначкою “0110”.

Для того, щоб визначити, чи може сільськогосподарське підприємство у 2015 році сплачувати єдиний податок, левова частина його доходу від реалізації продукції власного виробництва за 2014 рік має бути не менше 75% всієї дохідної частини.

Отже, як бачимо основний критерій (дохід) та його межі не змінилися.

Спеціалісти стверджують, що з переходом на загальний режим оподаткування, значно спроститься бухгалтерський облік, адже декларація єдина і саме тому відпадає потреба у розгалуженні податкового кредиту між різновидом продукції власного виробництва.

А от на скільки збільшиться податкове навантаження на виробників, наразі спрогнозувати досить важко, адже на суми, які перерахуються до бюджету, впливає безліч чинників.

Витрина
Фотогалерея
Контакты
Agromax
Контактное лицо:
Виталий
Телефоны:
+380 (96) 758-06-34показать+380 (96) 758-06-34 все+380 (96) 758-06-34 +380 (99) 346-10-56
Адрес:
44101, Украина, Волынская обл., Ратне, ул. Центральная
График работы:
Пн-Пт 9:00 - 20:00 Сб 9:00 - 18:00 без перерывов;
Вс выходной
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх